Albayrak Elektrikli Ev Aletleri ve Tarım Ürünleri Turizm San. Tic. Ltd. Şti.


HAKKIMIZDA
1971 yılında İzmir’de “Albayrak Elektrik” adıyla küçük bir dükkân olarak ticari faaliyetine başlayan firmamız uzun süre yalnızca faaliyete başladığı Çankaya – Konak bölgesinde hizmet vererek varlığını sürdürmüştür. Başlangıçta her markanın özel servis ve destek hizmetini sunan firmamız, hizmet sunduğu bölgede fark yaratan hizmet yapısı ve anlayışıyla kısa sürede önemli ölçüde tanınmış ve yetkili teknik servis olma noktasındaki ilk ve en büyük adımını bugün de ana markası olan Tefal ile atmıştır. 1990’ların ortalarına gelindiğinde Tefal ana markasının takdir ve destekleri ile Tefal grubunda yer alan diğer markaların da yetkili teknik servisi olmayı başarmıştır. 2000’lere geldiğimizde bir aile yapısı içerisinde hareket etmeyi kalite bakımından doğru ve gerekli gören firmamız, Limited şirket olmuş ege bölgesinde daha fazla markanın yetkili teknik servis ve çözüm merkezi haline gelmiştir.

Temsil ettiği markaların sunduğu kurum içi eğitim, seminer ve personel gelişimini sağlayan etkinlikleri büyük bir başarıyla uygulayan şirketimiz, temsil ettiği küresel markaların kendisine kattığı önemli artılar ve değerler sayesinde hızlı ve etkili büyüme ve gelişmesini sürdürerek sadece İzmir’de değil çevre il ve ilçelerde de bilinen ve tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

Bugün Çankaya – Konak bölgesindeki merkezinin yanına Üçyol şubesini de ekleyen firmamız, teknolojik gelişmelerin ışığında, inovasyonun sağladığı güçle, dünya ölçeğinde kabul gören müşteri memnuniyeti odaklı hizmet ve kalite anlayışından bir an bile sapmadan faaliyetlerine, müşterilerinin memnuniyetinden aldığı güçle devam ediyor.


VİZYONUMUZ
İzmir başta olmak üzere tüm Egenin en çok tercih edilen teknik servis ve çözüm üretim merkezi olmak.


MİSYONUMUZ
Türkiye’nin ve Dünya’nın “ev elektroniği” alanında kendisini kanıtlamış en iyi markalarının, her gün yenilenen teknolojilerini müşterilerimizle buluşturmanın yanında, kullandıkları tüm bu elektronik aletlerin yaşayabileceği olası sorunları en hızlı ve en yüksek kalite standartlarındaki teknik servis ve destek hizmetini sunarak minimize etmek ve sorunsuz kullanımlarını devamlı kılmak.